O nas

Hurtownia Materiałów Budowlanych PSB AGAT od 23 lat działa na rynku materiałów budowlanych. Oferujemy państwu największy wybór asortymentu potrzebnego zarówno do budowy jak i wykończenia wszelakich inwestycji. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami w Polsce jak i zagranicą dzięki czemu jakość naszych produktów jest najwyższa. W Naszych oddziałach prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową.

Dbając o dobro klienta gwarantujemy zawsze atrakcyjne ceny oraz dogodne formy i terminy płatności. W swojej ofercie posiadamy również całą flotę samochodów dostawczych i ciężarowych dzięki którym dowieziemy towar w wybrane przez Państwa miejsce.

Nasi wieloletni pracownicy pomogą Państwu na każdym etapie inwestycji. Dysponując fachową wiedzą pomogą Państwu w doborze odpowiednich materiałów. Wasze pomysły i Nasza wiedza gwarantują sukces inwestycji!

Jako solidna i rzetelna firma cenimy dobre pomysły. Angażujemy się w liczne inicjatywy społeczne czy też przedsięwzięcia związane z promowaniem Naszego regionu.

 

Odwiedź nas:

Zadzwoń:

ul. Michała Kajki 23
11- 100 Lidzbark warmiński

89 767 45 58
508 270 837


> Zobacz na mapie
 

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.